mapa obchodu
Prodej a montáž sádrokartonu
Nacházíte se: Úvod / Aktuality / Proč sádrokartón a jeho výhody

Proč sádrokartón a jeho výhody

Sádrokartonová příčka vyřeší problém s nedostatkem místa. Rozhodli jste se předělit prostor v interiéru a chcete přitom pracovat snadno a rychle? Je tu řešení.
Sádrokartonové (sádrovláknité) desky, vyrobené ze sádry a vysokopevnostního kartonu, umožní proměnu prostoru tzv. suchou cestou.

Variant sádrokartonových desek je opravdu mnoho a umožňuje si každému vybrat podle účelu, i podle své kapsy. Důležité je vědět, že Sádrokartony neslouží jako nosná konstrukce, ale je vhodný hlavně pro vnitřní potřebu. Sádrokartony jak jsme již napsali, jsou levné, tvarově stálé a odolné. Jednoduše se do něj instalují nejrůznější typy osvětlení, vytvářející v místnostech příjemnou atmosféru.
 

 

Sádrokartonové desky (SDK)


jsou určeny pro montáž příček, stropních podhledů, suchých omítek a předsazených stěn na ocelové profily. Stavební systémy založené na sádrokartonových deskách, jsou určeny pro široké spektrum využití v interiérech, a to jak v nové výstavbě, tak i při rekonstrukcích a opravách bytů, rodinných domů, hotelů, úřadů, škol, nemocnic, historických budovách, atd.
Sádrokartonové desky jsou snadno opracovatelné. Stačí k tomu jen standardní nástroje. Montáž je bezproblémová. Kvalitní a ověřené systémy pro tmelení zaručují hladké povrchy stěn a stropů.

Sádrokartony lze použít i v koupelně nebo kuchyni, což nám dává lepší možnosti úpravy našeho bytu. V koupelně a kuchyni se používá jiný typ sádrokartonových desek než v ostatních místnostech, to kvůli vyšší vlhkosti - samozřejmě je opět na výběr z více druhů desek. Při rekonstrukcích starých bytů lze Sádrokartony využít např. k rozdělení velkých prostor, nebo naopak vytvořit z něj výklenky, příčky a předěly k zakrytí ošklivých koutů či různé police apod. Důsledkem toho pak vznikne jedinečné řešení Vašeho interiéru.

 

 

Výhody:


lehká zpracovatelnost, nízká hmotnost, malá dopravní a energetická náročnost, rychlost a komplexnost montáže, minimální technologické prostoje, suchý proces (s praktickým vyloučením vody ze stavby), ověřený stavebnicový systém bez potřeby znalostí a zkušeností z oblasti klasických zednických postupů a souběžná montáž rozvodů (elektřina, voda, apod.). Široké možnosti povrchových úprav. Sádrokartonové desky jsou trvale tvarově stabilní a tvoří ideální podklady pro nátěry, tapety, obklady a další úpravy.

  • rychlost
  • přesnost
  • odolnost
  • neomezenost rozměry
  • moderní řešení
  • ekologické řešení
  • samonosné příčky
  • finanční dostupnost
  • povrch sádrokartonu lze malovat, tapetovat i obkládat
  • lehký sádrokarton lze použít i tam, kde nemůžete stavět z klasických cihel a betonu kvůli velkému statickému zatížení13.05.2011
zpětnahorutisk
 
jsme na facebooku
kontaktovat
Úvodní strana   O společnosti   Služby   Reference   Certifikáty   Kontakty   Obchodní podmínky   
© Všechna práva vyhrazena Sádrokartóny Ostrava s.r.o., 2011
Vyrobilo Eline.cz
DOPORUČUJEME: Elektropráce - Zomber  Kompletní dodávka elektropráce, kamery, zabezpečovačky, revize.

Zajímavé odkazy: CZIN.eu , webdesign ostrava , seo , maniphttp://www.vmbal.cz/ulační technika , nábytek , tepelná čerpadla , zájezdy maďarsko , prodej vína , vytyčovací pásky, http://www.vmbal.cz/