mapa obchodu
Prodej a montáž sádrokartonu
Nacházíte se: Úvod / Podlahy

Podlahy

Při realizaci zakázky nabízíme zákazníkovi celkový servis včetně pokládky dřevěných, plovoucích podlah, pokládky linolea dlažby včetně obkladu.

Plovoucí podlahy


pokládáme v ložnicích, obývacích pokojích, chodbách i kuchyních, ale nejen tam. Dřevěný dekor je tak příjemný, že si jej zákazníci nevolí pouze do běžných pokojů, ale i na verandy, terasy a do altánů. Jejich předností je rychlost pokládky, okamžitý použitelný povrch a dokonalý vzhled.

 


Pokládka linolea


Dnešní trh nabízí řadu velmi zdařilých PVC podlahovin, které jsou stále oblíbenější: kromě klasických rolí se vyrábějí i ve čtvercích nebo formátech, které odpovídají lamelám dřevěných parket. Dokážou výborně imitovat nejrůznější přírodní materiály, a to nejen pohledově, ale i plasticky. 

 

 

Vinylová podlaha


vyniká vysokou chemickou odolností vůči mastnotě a desinfekčním prostředkům, měkkostí nášlapu, celkovou elasticitou, která chrání podlahu při pádu těžkých předmětů a poměrně dobrou údržbou. Tyto materiály se pohybují v nejrůznějších cenových relacích, v případě velmi levných PVC podlahovin už riskujeme rychlé ošlapání povrchu.

 


Linoleum


je tradiční, velmi odolná přírodní podlahovina. V kuchyni určitě své místo obhájí. Linoleum se vyrábí ze směsi lněného oleje, pryskyřic a dřevěné nebo korkové moučky. Je probarveno v celé tloušťce a vykazuje odolnost proti oděru a rychlému prošlapání. Nespornými výhodami je příjemný povrch beze spár, odolnost proti otlaku nebo popálení a pružnost. Této krytině pouze nesvědčí dlouhodobé působení vody, při správné údržbě však vznikne odolná a atraktivní podlaha na dlouhou dobu.

zpětnahorutisk
 
jsme na facebooku
kontaktovat
Úvodní strana   O společnosti   Služby   Reference   Certifikáty   Kontakty   Obchodní podmínky   
© Všechna práva vyhrazena Sádrokartóny Ostrava s.r.o., 2011
Vyrobilo Eline.cz
DOPORUČUJEME: Elektropráce - Zomber  Kompletní dodávka elektropráce, kamery, zabezpečovačky, revize.

Zajímavé odkazy: CZIN.eu , webdesign ostrava , seo , maniphttp://www.vmbal.cz/ulační technika , nábytek , tepelná čerpadla , zájezdy maďarsko , prodej vína , vytyčovací pásky, http://www.vmbal.cz/